Sídlo

Michaela Thoneta 148
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Česko

Kontaktní adresa

Vítězství 1029
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Česko

Rok založení
1990
181 88 079
Statutární zástupce
ZV OS Jaroslav Janek
Kontaktní osoba
Karla Ježková
Telefon
728 597 300
Převažující věková kategorie klientů
od 65 let
Cílová skupina
  • senioři
Bližší specifikace poskytované služby

Jsme 13členný výbor K.D. při a.s.TON.

I když nemáme takové podmínky jako ostatní kluby děláme plány celoročně. A pak na každé pololetí.

Setkáváme se vždy na určeném místě. To, co děláme, děláme pro lidi, kteří po práci odcházejí do důchodu a mezi nimiž jsou někteří z nich osamoceni. Děláme to pro ně, aby nezůstávali sami doma a mohli přijít do kolektivu mezi své kamarády a bývalé spolupracovníky. Zatím se nám to daří.

Na jejich přání jim vytváříme program tak aby byli všichni spokojeni.

Pravidelně děláme výšlapy v rámci otvírání hor. Účast je vždy kolem 40 účastníků. Ozdravné koupání ve Velkých Karlovicích Na hotelu Horal. Masáže, léčí se klouby, astma, alergie. Dále pořádáme 1denní zájezdy pro lidi, kteří nezvládnou 2–3denní zájezd k poznávání krás naší vlasti. Zařazujeme se do krajského přeboru ve hře Pétanque v Luhačovicích. Každý rok pořádáme setkání seniorů na Klubu Sušil s vedením společnosti a ZV OS a malým pohoštěním a kulturní vložkou. Dále se zúčastňujeme konferencí pro seniory v rámci bezpečí seniorů. K dovršení 80 let chodíme blahopřát s kytičkou a malým dárkem, blahopřáním posíláme všem od 60 let. A co bychom si přáli pro seniory? lepší a levnější bydlení bezbariérovost, zavést senior autobus nebo senior taxi. Pro seniory alespoň po dvou letech setkání třeba v Zámecké zahradě všech seniorů a malou kulturní vložkou a taky s vedením Města.

Naším cílem je dostat seniory do společnosti a nebyli osamocení do kolektivu, aby s námi mohli sdílet svoje starost i radosti. Aby vždy odcházeli nabytí energií vždy se těšili na další akci. aby Ti, co pro ně akce připravují měli pocit, že vykonali něco správného. A nás vždy těší když jsou lidé usměvaví a spokojení. Všem seniorům přejeme hodně zdravíčka štěstíčka a mnoho prožitých zážitků mezi námi.

Za výbor K.D.  přeje předsedkyně Karla Ježková.

Formulář pro rychlý kontakt

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat zprávu přímo poskytovateli služeb bez nutnosti otevírat e-mailový klient v počítači.
Využití osobních údajů
Zpracování se řídí podle směrnice.